השכרת טלפון לוויני

השכרת טלפון לוויני
השכרת טלפון לווייני מעניק למטיילים אפשרות לנהל שיחות טלפון גם באזורים שבהם לא מתקיימת קליטה סלולרית. באמצעות המכשיר ניתן להתקשר לכל מספר טלפון נייד או נייח. כמו כן אפשר לשלוח ולקבל הודעות סמס ומייל, להתעדכן במידע בזמן מקומי ועוד. יתרון חשוב של המכשיר הוא האפשרות לשלוח הודעת חירום ללווין, שמאפשרת לאתר את מיקום המטייל ולסייע למטייל בהתאם למצבו. רבים מהמטיילים מעדיפים לשכור טלפון לוויני לתקופת הטיול ולהחזיר את המכשיר בתום הטיול.

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2

השכרת טלפון לוויני אי סאטפון 2 ברשת לווינית אינמרסט השכרת טלפונים..

₪40

השכרת טלפון לוויני לשבוע

השכרת טלפון לוויני לשבוע

השכרת טלפון לוויני ברשת לווינית טובה ביותר ״אירידיום״! מספק תקשורת לווינית רציפה ואיכותית וכיסוי בכל..

₪350

מציג 1 עד 2 מתוך 2 (1 עמודים)

השכרת טלפון לוויני כרוכה בתשלום יומי ובדמי השיחות. אומנם עלויות השכרת הטלפון גבוהות יחסית לעלויות מכשיר מסנג'ר שמאפשר שליחת הודעות ואיתות מצוקה בלבד, אך הוא מאפשר פונקציות רבות נוספות שלא מאפשרים מכשירים אחרים כגון מסנג'ר ומכשירי איתור. ההשכרה כוללת אפשרויות כגון הגדרה מראש של חבילת שיחות, הרחבות ועוד. החברה שמשכירה את הטלפון אחראית על קבלת הודעות מצוקה דרך הלוויין והעברתן לגורמים המתאימים. המטייל יכול להגדיר את מצבו ובהתאם מקבל סיוע מהמוקד, ובמקרים שבהם לא יכול להיחלץ בכוחות עצמו משוגרת משלחת חילוץ לעזרתו. הטלפון הלווייני גדול במקצת ממכשיר טלפון נייד.

הוא כולל אנטנה מתקפלת וסוללות לפעילות לטווח ארוך. כדי להתקשר באמצעות טלפון לווייני יש להתחבר ללווין משטח פתוח. נקודת המיקום של המכשיר חשובה. לעתים החיבור אינו מיידי ויש לשנות מיקום כדי לאפשר ללווין לאכן את הטלפון. מבנה המכשירים עמיד ומותאם לתנאי שטח קיצוניים. הם נוחים לנשיאה ועמידים בפני חבלות, מים ונזקי מזג אוויר. למכשיר פונקציות כגון שמירה על רשימת אנשי קשר ומובנים בו מסלול המטייל ומיקומו באופן שמאפשר לאתר את המטייל במהירות. המכשיר משמש למגוון פונקציות, ומשלב את אפשרויות השימוש בטלפון נייד ושליחת אות חירום במצבי מצוקה.

זהו מכשיר מורכב יותר ממכשיר איתות אחרים ולכן השכרתו יקרה יותר. עם זה, הוא משמש פתרון ייחודי למטיילים שמעוניינים להישאר בקשר עם מקום העבודה או הבית במהלך הטיול. הטלפון הלוויני מאפשר ליצור קשר עם כל מספר טלפון בעולם, לנהל שיחות טלפון או לתקשר באמצעות הודעות טקסט ודואר אלקטרוני. מלבד האפשרות ליצירת קשר טלפוני עם בני המשפחה, הטלפון הלוויני הוא אמצעי תקשורת עם חברים למסע ונקודות ציון במסלול עצמו. באמצעות הטלפון אפשר לתכנן את המשך המסלול, לתאם נקודות מפגש ועוד. למרות נוחות השימוש במכשיר הטלפון, יש לציין שרצוי להשתמש בו בחסכנות באזורים שבהם אין אפשרות טעינה של הסוללות.

הטלפון הלוויני מלווה את המטיילים לאורך המסלול, מאפשר לשתף בחוויות ולתכנן את המשך המסלול העתידי בעזרת מפות ותיאום אנשי קשר לאורך הדרך. למכשיר פונקציות הדומות לאלו של הסמארטפון הסלולרי. אומנם אפשר להשתמש בטלפון לביצוע פעולות המתאימות לאזורי נוחות בטוחים יותר (כגון שיחות אישיות) אך פונקציות אלו אינן סותרות או מגבילות את השימוש החיוני במכשיר במקרי חירום.

מומלצים

השכרת מחשב נייד HP 250 G7 SSD לשבוע

השכרת מחשב נייד HP 250 G7 SSD לשבוע

השכרת מחשב נייד HP 250 G7 SSD לשבוע 174 ש״ח כולל מע״מחברתינו מספקת מחשבים ניידים HP 250 G7 להשכרה לכ..

₪174

השכרת מחשב נייד HP Probook 440 לשבוע

השכרת מחשב נייד HP Probook 440 לשבוע

השכרת מחשב נייד HP Probook 440 לשבוע 200 ש״ח כולל מע״מחברתינו מספקת מחשבים ניידים  HP..

₪200

השכרת נט-סטיק דור4

השכרת נט-סטיק דור4

השכרת נט-סטיק דור4 ברשת פרטנר כולל חבילת גלישה 40 גיגה לשבוענט-סטיק מתחבר אותומתי ללא צורך בהתקנות ת..

₪100

השכרת נתב סלולרי דור4 לשבוע

השכרת נתב סלולרי דור4 לשבוע

השכרת נתב סלולרי דור4 מספק גישה לרשת האינטרנט בכל מקום שיש בו קליטה של רשת פרטנר דור4ניתן לחבר עד 6 ..

₪210