השכרת טלפון לוויני אי סאטפון 2 ברשת לווינית אינמרסט

השכרת טלפונים לווייניים מאפשרת תקשורת מכל מקום שיש בו קליטה לוויינית, ומתאימה במיוחד למטיילים היוצאים למסלולים באזורים ללא קליטת סלולר או אינטרנט. הלוויינים חגים במסלולים קבועים גם מעל אזורים שלא מחוברים לרשתות תקשורת, הן ביבשה והן בים ומקיפים אזורים רבים שבהם אין אמצעי תקשורת אחרים. מבחינות רבות, טלפונים לווייניים מעוצבים במידה רבה בדומה לטלפונים סלולריים, אך הם כוללים אנטנה מוטמנת שמאפשרת לאותת ללוויין לקשר את השיחה או ההודעה שנשלחת מהמכשיר.

כשמתכננים נסיעה לאזורים אקזוטיים ברחבי העולם, בוחרים בסוג הציוד המתאים לאזור. לטיול באזורים קרים מצטיידים בביגוד שמאפשר לשמור על החום, לטיול באזורים גשומים בנעליים עמידות למים ובאמצעים לכיסוי הציוד ולהגנה מפני הגשמים, באזורים חמים מצטיידים בבגדים מאווררים ובציוד להגנה מפני התייבשות. טלפון לוויני הוא ציוד הכרחי לאזורי עולם שונים, הן למקומות חמים, למדבריות ולסביבה מיוערת או הררית. המשותף לאזורים אלה הוא הניתוק שלהם מרשתות טלפון ואינטרנט. עבור מטיילים שיוצאים דרך קבע לטיולי אקסטרים או נוסעים באזורים מבודדים השכרת טלפונים לווייניים היא חלק אינטגרלי מתכנון הנסיעה. גם עבור אלה שיוצאים למסלול אקסטרים ראשון, השכרת טלפון היא פעולה לא מסובכת אך חיונית לצורך התקשורת במהלך הטיול.

טלפונים לווייניים מאפשרים ליצור קשר טלפוני, לשלוח הודעות ומיילים, וחשוב ביותר, לשלוח אות מצוקה שנקלט בלוויין ומועבר למוקד קריאות חירום (או, לפי החלטת השוכר, לאנשי קשר נבחרים). האיתות מאפשר לאכן את מיקומם של המטיילים במצוקה ולשלוח להם סיוע. פעמים רבים ניצלו חיי אדם הודות לשליחת אותות מצוקה לווייניים.

השכרת טלפונים לווייניים מתבצעת באופנים שונים, אפשר לבחור בחבילה הכוללת כמות מוגבלת של שיחות, לשדרג לכמות רבה יותר של שיחות, להוסיף תכונות למכשיר הנייד. עם זה, המשותף לכל הטלפונים הלווייניים הוא השילוב בין מכשיר הטלפון הדומה לסמארטפון רגיל, ובין האפשרות לשליחת הודעות חירום ידניות או אוטומטיות.

עלות השכרת טלפונים לווייניים למטרות עבודה או עניינים שוטפים גבוהה יותר, ולעתים באופן משמעותי. עם זה, המכשיר מאפשר לבצע את הפעולות השגרתיות שמבצעים מנהלים או בעלי עסקים עם מכשירים ניידים חכמים, לכן גם אם חלק מתכונות המכשיר מתאפשרות רק בתשלום משודרג, אלו תכונות שחיוניות עבור חלק מהמשתמשים. למשל, שיחות טקסט, העברת מיילים וקבצים, ניהול יומן ועוד. שדרוג נוסף של השכרת טלפונים לווייניים כולל אפשרויות נוספות לניווט והתמצאות בשטח. בין האפשרויות הקיימות, מפות אינטראקטיביות, מספרי טלפון של אנשי קשר לאורך המסלול ועוד.

טלפונים לוויינים אפשר לבחור על פי תכונות כגון גודל ודגם המכשיר, עם זה אין לוותר על אפשרויות הטעינה של הטלפון לוויני . כאשר מתכננים לטייל באזורים מרוחקים מכל חיבור למערכות חשמל, חשוב לדאוג לסוללות חזקות המחזיקות לאורך זמן, ולשמור זמן סוללה למקרי חירום.

https://satcom.i-rent.co.il/נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2

  • יצרן: InmarSat
  • קוד מוצר: השכרת טלפון לוויני אי סאטפון2
  • זמינות: במלאי
  • ₪40


אפשרויות זמינות


תגיות: השכרת טלפון לוויני IsatPhone2, השכרת טלפונים לווינים, השכרת טלפון לוויני inmarsat, רשת אינמארסט